Newsletter

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Przymierze z umysłem

Mipham Sakyong Rinpocze

Przymierze z umysłem
Niedostepny
€10,30

Zobacz dostępne formy płatności.
:

 
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type książka / book
Autor / Author Mipham Sakyong Rinpocze
Tytuł / Title Przymierze z umysłem
Język / Language polski
Seria (cykl) / Part of series WSCHÓD ZACHODOWI
Wydawca / Publisher Rebis
Rok wydania / Year published 2006
Tytuł originału / Original title TURNING THE MIND INTO AN ALLY
Języki oryginału / Original lanugages angielski
   
Rodzaj oprawy / Cover type Twarda
Wymiary / Size 12.8x21.1
Liczba stron / Pages 218
Ciężar / Weight 0,3250 kg
   
ISBN 837301599X (837301599X)
EAN/UPC 9788373015999
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Osoba Odpowiedzialna / Responsible Person Osoba Odpowiedzialna / Responsible Person
Przymierze z umysłem to przystępny przewodnik po medytacji. Autor, posługując się obrazem umysłu jako dzikiego konia, pokazuje, jak go oswoić i zaprzyjaźnić się z nim, tak by móc odbyć wspaniałą podróż. Opisuje zalety medytacji w codziennym życiu, krok po kroku wprowadza w poszczególne jej etapy, wskazuje pułapki i trudności oraz sposoby ich przezwyciężania.

Głęboki, lecz zarazem prosty wywód i praktyczne przykłady ukazują, jak wzmocnić i rozwijać umysł oraz wprowadzić we własne życie pokój i klarowność - jak codziennie być nieustraszonym, mądrym i współczującym człowiekiem.

Sakyong Mipham Rinpocze odebrał wykształcenie w dziedzinie buddyjskiej medytacji, filozofii i rytuału, wychowywał się zaś zarówno w tradycji Wschodu, jak i Zachodu. Jest przedstawicielem tradycji Szambali, podkreślającej podstawową dobroć wszystkich istot. Prowadzi odosobnienia i naucza w ośrodkach Szambali na całym świecie.


Książka Przymierze z umysłem z wysyłką za granicę



Tagi produktowe